Ženski rukomet

Rukometašice Koke bez previše probleme slavile protiv Dugog Sela

Objavljeno: 09.04.2016. 08:33

Rukometašice Koke jučer su u dvorani na Dravi stigle do još jedne prvenstvene pobjede protiv Dugog Sela, pobijedivši rezultatom 31:25.

Bolje su u susret otvorile varaždinske rukometašice i povele 3:1, no gošće su serijom 4:0 prešle u vodstvo od 5:3. Pogodak do dva prednosti držale su do 22. minute, no uslijedila je furiozna završnica Varaždinki, koje su od 23. do 28. minute serijom 6:0 stekle prednost od 13:9. Na odmor se otišlo rezultatom 13:11.

U drugom dijelu Varaždinke su kontrolirale susret i do 40. minute odlijepile se na plus šest (20:14). Gošće su se približile na minus dva, no u samoj završnici utakmice Varaždinke su povećale prednost i pobijedile s 31:25.

Najraspoloženija u domaćim redovima bila je Nikolina Zadravec s deset golova, dok je Tea Jalušić dodala šest zgoditaka.