ŽRK KOKA

Rukometašice Koke očekivano izgubile u Koprivnici

Objavljeno: 19.11.2022. 21:24

Zadnja izmjena: 19.11.2022. 21:39

Rukometašice Podravke Vegete nisu imale sportske "milosti" prema mladoj ekipi Koke u 8. kolu 1. HRL za žene i pobijedile s visokih 44:22 (23:10).

Rukometašice iz korpivnice nisu dale "disati" gošćama iz Varaždina na početku susreta te je u 16. minuti rezultat bio nestvarnih 14:1. Nakon toga malo što se dalo napraviti te je poluvrijeme zaršeno rezultatom 23:10.

Raspucane rukometašice Podravke Vegete kao da su na svaki gol Koke postigle dva ili tri gola i rezultataska razlika samo se povečavala. Tako je u 42. minuti 30:14. Domaće rukometašice stalno rade serije i na kraju susreta rezultat na semaforu je visokih 44:22.

Sljedeći vikend Varaždinske gostuju u Splitu kod ekipe Split 2010 gdje će tražiti nove bodove, do tada je Koka na 11. mjestu prvenstvene ljestvice.