Deseta ligaška pobjeda

Rukometašice Koke stigle do uvjerljive pobjede u susjedskom derbiju protiv Zrinskog

Objavljeno: 26.03.2016. 08:55

Zadnja izmjena: 26.03.2016. 08:58

Rukometašice Koke stigle su do desete ligaške pobjede, slaveći u susjedskom derbiju protiv čakovečkog Zrinskog 28:22.

Bolje su utakmicu u dvorani na Dravi otvorile Varaždinke i već u osmoj minuti imale prednost od 5:2, do 23. minute odlijepile su se na plus pet (10:5) da bi u samoj završnici prvog dijela još dodale gasa i napravivši seriju 6:1.

Na odmor su tako otišle s prednošću od 16:6. U drugom dijelu Čakovčanke su ipak uspjele smanjiti razliku, a najbliže što su stigle je minus tri. Ipak, rukometašice Vladimira Canjuge nisu dopustile iznenađenje, već su slavile 28:22.

Najraspoloženija u varaždinskim redovima bila je Nikolina Zadravec koja je postigla devet golova, Tea Jalušić i Elena Halili dodale su po pet zgoditaka, dok je na vratima bila odlična Janja Golubić skupivši 14 obrana.

U sljedećem kolu Kokice odlaze u goste Bjelovaru.