HK VINDIJA

Sandro Frankol prvak Hrvatske, a Vindiji ekipno drugo mjesto

Objavljeno: 13.02.2021. 20:20

Zadnja izmjena: 13.02.2021. 20:22

Danas je u Zagrebu održano seniorsko Prvenstvo u hrvanju grčko-rimskim stilom na kojem su nastupili i hrvači varaždinske Vindije, na kojem je varaždinska Vindija uz odlične pojedinačne nastupe ekipno drugo mjesto.

Najbolji rezultat od varažinskih hrvača postigao je Sandro Frankol koji je osvojio titulu prvaka Hrvatske u kategoriji do 55 kilograma.

Od ostalih natjecatelja Mihael Bešenić osvojio je drugo mjesto u kategoriji do 60 kilograma, a srebro je osvojio i Jan Siročić u kategoriji do 87 kilograma, dok su brončane medalje su dohvatili Alen Fodor, Sebastijan Petrač i Ivan Ratković.

Nastupili su još i Marin Šimek, Leon Meštrić, Ivica Florijanić, Ivan Sambolec, Petar Runac, Luka Fajfarić, Nikola Conar, Luka Kolarić, Dario Majcog, Nikola Bogović i Ivan Bedeković.

Natjecanje je održano uz live strema prijenos.