GRK VARAŽDIN 1930

Sesvete uspješnije od varaždinskih rukometaša u 3. kolu Lige za prvaka

Objavljeno: 16.05.2021. 09:19

Zadnja izmjena: 16.05.2021. 09:21

Odigrano je i 3. kolo Lige za Prvaka Paket24 Premijer lige. Varaždin 1930 gostovao je u Sesvetama kod istoimene ekipe.

Sesvete nisu propustile priliku da dođu do prvih bodova u Ligi za prvaka. Nije se igralo u Jelkovcu, već u dvorani sesvetske Gimnazije. Rukometaši Sesveta bolje su počeli susret. Već nakon 15-tak minuta imali su pet pogodaka razlike 8:3. Do poluvremena je Varaždin uspio stabilizirati svoju igru i stići do minusa od četiri pogotka (17:13).

Domaćin je nastavio u istom ritmu i u drugom dijelu. Varaždinci su dolazili do tri gola zaostatka, ali više nisu uspjeli.

U redovima GRK Varaždina 1930 najviše pogodaka imao je Grubišić i to pet, a slijedili su Trojko, Budinski i Puček sa po četiri, zatim Tompić, Mihaljević, Vidaček i Tači s po dva te Kranjec jedan pogodak.