nastavlja se niz

Sjajni rezultati odbojkaša i odbojkašica Kitro Varaždina

Objavljeno: 17.10.2016. 08:21

Zadnja izmjena: 17.10.2016. 08:21

Odbojkašice Kitro Varaždina u Zagrebu su ove subote pobijedile na otvaranju sezone Prve B lige ekipu Olimpika II rezultatom 3:2, po setovima 25:18, 25:17, 18:25, 17:25, 15:5.

Potpuno identično danas su poslijepodne svoju prvenstvenu premijeru odradili u sklopu Prve HOL i njihovi klupski kolege; također su poveli 2:0 u setovima pa protivniku (Rovinj) dopustili poravnanje i onda superiorno opet odradili odlučujući peti set – bilo je dakle identičnih 3:2, po setovima 25:12, 25:18, 23:25, 22:25, 15:4.

Varaždinci su prva dva seta protiv Rovinja odigrali na zaista vrhunskoj razini. Gosti su na razliku dobili treći set, a onda vodili i veći dio četvrtog. Imali su i 4-5 poena prednosti sve do završnice seta, kad je Kitro Varaždin dostigao Rovinjane na 21:21, čak i poveo 22:21. Kad se činilo da će Varaždinci ipak uzeti sva tri boda koja se dobivaju za 3:0 i 3:1 pobjede, gosti su opet bolje odradili završnicu seta i uspjeli poravnati. Za više ipak nisu imali šanse, Varaždinci su odlučujući set opet odradili kao i prva dva i prvenstvo otvorili pobjedom.

U idućem kolu Kitro Varaždin će biti slobodan zbog neparnog broja sudionika lige (7), a u 3. kolu za dva tjedna opet će biti domaćin, zagrebačkom Trnju.