ŽRK KOKA

Slavlje Varaždinki protiv Dugog Sela 55

Objavljeno: 30.10.2021. 19:26

Zadnja izmjena: 30.10.2021. 19:37

Varaždinske rukometašice ostvarile su važnu pobjedu u 8. kolu 1. HRL za žene pobijedivši ekipu Dugog Sela 55 rezultatom 33:31 (15:15).

Izjednačeno prvo poluvrijeme u kojem su čak goće imaje +2 u 15. minuti pri rezultatu 7:9., pa 9:12 u 20. minuti. Varaždinke preokreću rezultat i vod u 26. minuti 15:13 ali na odmo se odlazi s neodlučenim rezultatom 15:15.

U drugom dijelu rukometašice Koke "ubacuju u brzinu više" i za šest minuta igre rade seriju od 6:0 i rezultat je čak 21:15. Gišće se polagano vraćaju u utamicu i u 41. minuti smanjuju na 22:20. Međutim, Varaždinke znalački održavaju prednost od jedan do dva gola d osamog kraja susreta, koji završava rezultatom 33:31.

Najefikasnija u redovima Koke bila je Dežić s čak 12 postignutih golova, slijede Ljubić s 5, Strahija i Car 4, Jalušić 3, Kuzminski i Domjan 2, te Smiljčić 1 pogodak. Tome treba dodati i 10 obrana Doris Hren.