odlična mlada sportašica

Tena Kovaček iz STK Varaždin osvojila odlično drugo mjesto na jakom turniru u Zagrebu!

Piše: Mateja Rak

Objavljeno: 23.04.2018. 11:10

Zadnja izmjena: 23.04.2018. 11:10

Tena Kovaček, kadetkinja STK Varaždin ostvarila je fenomenalan rezultat na zagrebačkom Zagipingu, najmasovnijem stolnoteniskom turniru u Hrvatskoj na kojem je sudjelovalo oko 750 natjecatelja iz 20ak zemalja.

U konkurenciji kadetkinja nakon tri dana turnira osvojila je odlično 2.mjesto, a bolja od mlade Tene u finalu bila je Hana ArapoviĆ iz zagrebackog Tisa.

Ekipno kadetkinje STK Varazdin u sastavu Tena Kovaček i Lucija Sitar osvojile su sjajno 3.mjesto.Od ostalih mladih sudionika turnira najdalje je od članova i članica STK Varaždin dosla Jelena Vukelić koja je u konkurenciji mladih kadetkinja ispala u četvrtfinalu.

Simon Dvorski, takoder clan STK Varaždin ispao je od rumunjskog predstavnika medu 16 najboljih najmlađih kadeta turnira.