veliki uspjeh

Tena Kovaček osvojila srebro na turniru u Krapini!

Objavljeno: 26.02.2017. 09:16

Zadnja izmjena: 26.02.2017. 09:16

Perspektivna stolnotenisacica STK Varaždina, Tena Kovaček osvojila je na 4.turniru Hrvatskog stolnoteniskog saveza u Krapini srebrnu medalju u kategoriji kadetkinja.

Bez većih poteškoća došla je do finala gdje je pomalo nespretno izgubila u finalu od Hane Lončarević iz zagrebačke Hastk Mladosti rezultatom 3-2.

Naime, vodila je rezultatom 2-1 u setovima i u četvrtom setu 10:6, ali nažalost ispustila je četiri vezane meč lopte.

U svakom slučaju mlada stolnoteniska nada, Tena Kovaček mora biti jako zadovoljna postignutim rezultatom u Krapini. Također, Tena u ožujku putuje s kadetskom reprezentacijom Hrvatske u Lignano na međunarodno prvenstvo Italije.

Vrijedi spomenuti da je na istom turniru u konkurenciji klinaca varaždinac Simon Dvorski iz Željezničara osvojio srebrnu medalju.