četiri gola u mreži

TEŽAK PORAZ Varteks na domaćem terenu pregažen od susjeda iz Čakovca i bačen na začelje tablice

Objavljeno: 29.10.2017. 16:36

Zadnja izmjena: 29.10.2017. 16:37

U meču 11. kola Treće HNL Istok NK Varteks je na svom terenu pretrpio težak poraz od 0:4 protiv susjeda iz Čakovca NK Međimurja. Rezultat je to koji govori sve o nadmoći gostiju i zasluženoj pobjedi.

Premda su ih dočekali kao prijatelje - zbog ustupanja terena ljetos u Čakovcu za potrebe NK Varteksa - susjedi su odigrali vrlo ozbiljno i agresivno. Meč su praktički riješili u prvom poluvremenu golovima Munivrane ('21) i Škvorca ('42). U drugom su poluvremenu gosti gazili istim tempom, pa su Marciuš ('53) i Škvorc ('80) s još jednim svojim golom postavili konačnih 0:4, što je Varteks bacilo nažalost na posljednje mjesto na tablici.