ATLETSKI KLUB VARAŽDIN

Tri medalje i odlični rezultati članova AK Varaždin na kros utrci u Frkanovcu

Objavljeno: 14.05.2019. 08:00

Zadnja izmjena: 14.05.2019. 08:13

U Frkanovcu je održana 6. kros utrka Frkanovec - srce gornjeg Međimurja. Bile su predviđene dvije različite dionice i to utka na 10,2 km, na kojoj je sudjelovalo 122 natjecatelja, te u utrka na 4,6 km u kojoj je nastupilo 156 natjecatelja.

AK Varaždin nastupio je s jedanaest natjecatelja koji su visoko plasirali u svojim kategorijama. Tako je u glavnoj utrci na 10,2 km pobijedio Andrej Hladnik koji je ujedno istrčao i novi rekord staze koji sada iznosi 39:31. Drugo mjesto osvojio je Saša HorvatAK Međimurje sa 42:02, dok se na odlično 3. mjesto još jedan član AK Varaždin Dinko Solić kojemu je za ovu dionicu trebalo 44:01. B

U ženskoj konkurenciji Alenka Horvat je samo potvrdila svoju odličnu formu i također uvjerljivo pobijedila rezultatom 49:34. Na 2. mjesto plasirala se Nada Siladi, AK Međimurje s 54:37, dok je treća bila Bojana Radovan, individualac s 56:23. Ostali naši članovi ostvarili su slijedeće rezultate: