GRK VARAŽDIN 1930

Trijumf varaždinskih rukometaša u Dubrovniku

Objavljeno: 20.02.2021. 19:36

Zadnja izmjena: 20.02.2021. 19:36

Varaždinski rukometaši ostvarili su važnu pobjedu u Dubrovniku, protiv istoimene ekipe, i time praktički osigurali nastup u Ligi za prvaka.

U 15. kolu Paket24 Premijer lige Varaždin 1930 pobijedio je na gostovanju ekipu Dubrovnika rezultatom28:35 (16:17).

Na samom početku usreta domaćini su poveli 3:0 ali su se varaždinski redovi vrlo brzo konsolidirali i slijedi izjednačenje 3:3. Do kraja poluvremena igra se izjednačeno, gol za gol. Na odmor s golom prednosti ipak odlaze Varaždinci, 16:17.

Početkom drugog poluvremena gosti se polagano odvajaju, najprije dva gola prednosti, pa u 45. minuti i četiri gola prednosti 22:26. U 50. minuti je 23:29, a zatim rutinski dovršavaju susret rezultatom 28:35.

Najefikasniji u varaždinskim redovima bio je Grubišić s 12 golova, Budinski s 8, Čelić i Trojko s po 3, te Mihaljević, Vidaček i Tači s po 2 i Šestak 1.