CRO Cup 2016.

Trnovečki karatisti osvojili sedam medalja!

Objavljeno: 04.05.2016. 08:25

Zadnja izmjena: 04.05.2016. 08:28

Članovi Karate-kluba „Trnovec“, osnovanog prije tri mjeseca, ovog su se vikenda u Nedelišću borili na CRO Cupu 2016. u organizaciji Saveza borilačkih sportova Međimurske županije. Mladi trnovečki karatisti vratili su s turnira s osvojenih sedam medalja u katama.

U konkurenciji natjecatelja do 7 godina, takozvanih cicibana, Pablo Koren osvojio je prvo mjesto, Luka Novak drugo, a Noa Višnjić treće. U konkurenciji mlađih učenika, natjecatelja od 7 do 9 godina, Sven Kraus osvojio je drugo i treće mjesto, a Ivan Krišto treće mjesto.

U konkurenciji učenica, natjecateljica do 12 godina, Dora Mišak osvojila je drugo mjesto.

Trener Mladen Vizinger radi s dvije skupine djece – onom mlađom (vrtićke dobi) i nešto starijom (školske dobi).