NK IVANČICA

U prijateljskom ogledu Ivančica bolja od Varteksa

Objavljeno: 21.02.2022. 08:00

Zadnja izmjena: 21.02.2022. 13:02

Na stadionu SC Sloboda seniori NK Ivančice odigrali su pripremnu utakmicu s članom 3. HNL Sjever NK Varteks iz Varaždina.

Varteksu je ujedno ovo bila "generalka" za nastavak prvenstva, a krajnji rezultat bio je 2:0 za ivanečki sastav.

Iako je u prvom poluvremenu Varteks imao veći posjed lopte Ivančica se odlično branila i pravovremeno blokirala sve pokušaje domaćina.

U 23. minuti nakon odličnog prodora u šesnaestercu domaćina srušen je Leon Gregur koji preuzima odgovornost te iz kaznenog udarca dovodi Ivančicu u vodstvo.

U 61. minuta novi kontranapad Ivančice u kojem je ponovno u šesnaestercu domaćina srušen Leon Gregur. Najstrožu kaznu ovaj put realizirao je Darko Jagić te povisio na konačnih 2:0 za Ivančicu.

U drugom poluvremenu trener Ivančice Rade Herceg priliku je dao svim igračima.

Slijedeća pripremna utakmica seniora NK Ivančica planirana je za 26.veljače protiv člana 1. ŽNL Krapinsko-zagorske županije, "imenjakom" NK Ivančica iz Zlatar Bistrice.