malo je falilo

U šokantnoj utakmici OK Kitro zabilježio treći uzastopni poraz

Objavljeno: 13.02.2017. 11:40

Zadnja izmjena: 13.02.2017. 11:43

U pretposljednjem kolu regularnog prvenstva Prve lige seniori odbojkaši OK Kitra u šokantnoj utakmici punoj preokreta zabilježili su treći poraz zaredom - ovaj put 2:3 na gostovanju protiv Splita.

Varaždinci su dobili prvi set s minimalnih 25:23, potom izgubili drugi, da bi u trećem tijesno pobijedili s 30:28. U četvrtom je setu sreća otišla na stranu Splićana, pa su oni pobijedili s 29:27 da bi s 15:10 u petom setu bodovi na koncu pripali Splitu. Sljedeće nedjelje u zadnjem kolu Prve lige Varaždinci igraju na domaćem terenu i očekuju momčad MOK Broda, a utakmica će se ovog puta odigrati u dvorani Graberje s početkom u 17 sati. Varaždinci definitivno zauzimaju drugo mjesto na ljestvici i to rezultat posljednje utakmice neće promijeniti.