KARATE KLUB IVANEC

Uspješno održan 12. Memorijalni karate turnir posvećen poginulim braniteljima s područja Ivanca

Objavljeno: 22.10.2019. 08:05

Zadnja izmjena: 22.10.2019. 08:12

Karate klub Ivanec klub bio je domaćin i organizator 12. Memorijalnog karate turnira posvećenog poginulim braniteljima s područja grada Ivanca.

Na turniru je bilo prijavljeno 423 natjecatelja iz 43 kluba iz Hrvatske, Slovenije i BiH. Nastupili su i natjecatelji domaćina te su postigli odlične rezultate. U ukupnom poretku naš klub je bio drugi.

Zlatnu medalju u katama osvojio je Mateo Foder, dok su brončane medalje osvojili Patrik Krznar, Tea Bregović, Luka Prekrit, Mila Murić i Mateo Foder.
U borbama zlatne medalje u svojim kategorijama osvojili su Luka Petak u dvije kategorije, Noa Šešet, Antonela Apati i Lana Pavlaković. Srebrne medalje osvojili su Marin Vuđan, Karla Bahun i Iva Pofuk.
Brončane medalje osvojili su Marin Vuđan, Erik Đula, Antonela Apati, Ema Šešet u dvije kategorije, Mateo Ramljak, Lana Pavlaković i Melani Magdić.

Nastupili su još David Sitar, Ema Petak i Lucija Sitar.