GRK VARAŽDIN 1930

Uvjerljiva pobjeda Varaždinaca nad Bjelovarom

Objavljeno: 19.11.2021. 20:46

Zadnja izmjena: 19.11.2021. 20:49

U 10. kolu Paket24 Premijer lige, Lige B GRK Varaždin 1930 je pobijedio ekipu Bjelovara 36:27 (16:11).

U Areni Varaždin domaći rukometaši od samog početka susreta preuzeli su ulogu favorita. Prednost je uvijek bila na strani GRK Varaždin 1930. U 24. minuti prednost je već 11:7 i do kraja seta se održava prednost od plus pet golova.

Drugo poluvrijeme Varaždinci počinju jednako ambiciozno i u 36. minuti je 20:13, pa tri minute kasnije već 23:14 i prednost je nedostižna. Nema opuštanja kod Varaždinaca i u 43. minuti je 28:15. Utakmica do kraja ide samo u jednom smjeru i konačni rezultat je visokih 36:27.

Najefikasniji kod Varaždinaca bio je Grubišić s 10 pogodaka, slijede Vidaček sa 6, Trojko s 5, Budinski sa 4, Marčec s 3, Sklepić s 2, te Šagij, Divjak i Puček s jednim pogotkom. Herceg je za to vrijeme nanizao 11 obrana.