VARAŽDIN - DINAMO II

Foto - Varaždin i Dinamo II remizirali - Svi nezadovoljni viđenim

Objavljeno: 19.09.2021. 17:00

Zadnja izmjena: 19.09.2021. 18:54

U posljednjoj utakmici 6. kola Druge HNL, na stadionu u Varaždinu, Varaždin i Dinama II odigrali su 1:1 (1:0).

Varaždin i mlada ekipa Dinama počele su vrlo oprezno susret. Izmjenjivali su se napadi ali bez opasnije završnice. Tek u drugom dijelu prvog poluvremena utakmica je dobila na tempu. Zaredalo je nekoliko udaraca u okvir s obje strane, ali golmani su bez većih problema sačuvalisvoje mreže. U samoj završnici poluvremena Varaždin postaje sve opasniji. Nakon tri prigode u istom napadu, nakon kontranapada Elezi preciznim udarcem dovodi Varaždin u vodstvo u 40. minuti. Nakon toga Varaždin igra rasterećeno i sve više prijeti ali do kraja 45. minute rezultat ostaje nepromijenjen.

Šok za Varaždince na samom početku drugog dijela, Barišić je primio loptu na rubu šnaesterca i neometano ušao te poslao loptu pokraj nemoćnog Kovačića u 50. minuti. Nastavak susreta donio je povremene pritiske jedne padruge ekipe. Varaždin je ukupno imao više prigoda ali nažalost niti jednu nije iskoristio. Pred kraj utakmice bilo je povremenih bljeskova s obje strane ai tempo je polagano padao. Na kraju je bilo i grešaka obrane Dinama ali Varaždin nije uspio iskoristiti špojklonjene lopte. U sudačkoj nadoknadi gosti su imali nekoliko izglednih kontranapada ali nije bilo preciznosti u završnom udarcu, tako da je utakmica završila podjelom bodova.

Tijek susreta:

90' Igra se 5 minuta sudačke nadoknade vremena

90' Serija grešaka s obje strane ali rezultat ostaje nepromijenjen

85' Dvije  prilike na obje strane, utakica se otvara obje ekipe traže priliku da osvoje sva tri boda.

82' Tempo igre je opet pao dvije dvostruke izmjene u obje ekipe

75' Period igre kada ekipa Dinama II ima više loptu u posjedu

69' Prilika za Dinamo ali Kovačić je ponovo bio na amjestu i loptu izbio u korner.

60' Varaždin ima blagu terensku inicijativu i pokazuje htjenje za postizanjem novog gola.

54' Žuti karton Crnac.

50' GOL 1:1 Barišić Šok za Varaždince na samom početku drugog dijela, Barrišić je primio loptu na rubu šnaesterca i neometano ušao te poslao loptu pokraj nemoćnog Kovačića.

45' Varaždin rasterećen nakon vodstva nastvalja s napadima.

40' GOOOOL 1:0 Elezi Kontranapad Varaždina i Elezi precizno pogađa s ruba šesnaesterca.

38' Tri prigode za Varaždin ali lopta neće u gol, dvijeobrane i jedna stativa.

36' Žuti karton Kolarić

36' Korner za Varaždin i udarac glavom ali daleko od gola.

34' Još jedna prigoda za Dinamo, slična prethodnoj i opet Kovačić na mjestu.

33' Mini pritisak Dinama koji je završio udarcem ali Kavčić, brani.

30' Greška Dinamo obrane u dodavanju u zadnjoj liniji, ali varaždinski nogometaši nisu iskoristili ponuđenu priliku.

23' Drugi korner za Varaždin u periodu igre kada Varaždin ima terensku inicijativu.

18' Prigoda za Dinamo, nakon ubačene lopte iz slobodnog udarca napadač Zagrepčana puca preko gola.

16' Nakon početka bez prekršaja uslijedilo ih je nekoliko, te je malo usporen ritam utakmice.

10' I dalje se izmjenjuju napadi na obje strane ali bez opasnije završnice.

5' Prvi korner za Varaždin, ali lopta nije pronašla nikoga od igrača Varaždina

3' Igra se otvoreno na obje strane