NK VARAŽDIN - NK SLAVEN BELUPO

UŽIVO U sudačkoj nadoknadi Slaven Belupo izjednačio

Objavljeno: 02.04.2021. 17:52

Zadnja izmjena: 02.04.2021. 20:25

U 27. kolu HT Prve lige sastali su se Varaždin i Slaven Belupo i odigrali bez pobjednika 1:1 (1:0). U derbiju začelja nije došlo do napretka nitiza jednu momčad i dlaje ostaju na istim pozicijama na prvenstvenoj ljestvici.

Na kraju može se reći da je Varaždinu pripalo prvo poluvrijeme, a da su gosti u drugom dijelu više željeli postići gol.

Prvo poluvrijeme bilo je na početku izjednačeno i ekipe su se izmjenjivale u protunapadima i poluprilika. Kako je vrijeme odmicalo tako je Varaždin bio sve agresivniji, imao sve više loptu u svojim nogama. Pred kraj poluvremena u 42. minuti to su i naplatili igrači Varaždina. U jednom protunapadu Đurasek je pucao s ruba šesnaesterca i pogodio za tako željeno vodstvo.

U drugom dijelu, kako je vrijeme odmicalo Varaždin se sve više branio, dok je Slaven Belupo sve više napadao. U trenutku kada je već prošla 90. minuta i kada su varaždinski ljubitelji nogometa već upisali tri boda spasa za Varaždin pojavio je Delić i u drugoj minuti sudačke nadoknade postigao izjednačujući gol

Tijek susreta:

90' GOL 1:1 Delić izjednačio nakon pritiska gostiju

82' Ponov oprilika za Slaven Belupo ali lopta odlazi preko gola

74' Stativa za Slaven Belupo nakon udarca Lulića

71' Velika prilika za Slaven Belupo ali Horkaš odlično brani

69' Slaven Belupo sve više prtišće Varaždin

54' Memija u odličnoj prilici ali udarac brani golman Slaven Belupa.

48' Nastvalja se igra Varaždina iz prvog dijela, rade se prilike.

42' GOOOL Đurasek iz kontranapada s ruba šesnaesterca pogađa za prednost Varaždina.

40' Gosti su bili u jednoj prilici, a Varaždin uzvratio nakon kornera, međutim rezultat se i dalje ne mijenja

32' Ćelić žutui karton zbog prekršaja a sredini terena

26' Đurasek iz slobodnog udarca s dvadesetak metara dobro puca ali Filipović brani.

20' Otvorena utakmica, nekoliko poluprilika s obje strane ali bez opasnosti za vratare.

12' Obregon puca s ruba šesnaestercu pokraj gola, nakon dobrog protunada Varaždina

11' Velika prilika za Posavca, koji glavom puca preko gola, nakon odlično nabačene lopte Bobana.

6' Peco puca prema golu, ali korner za Varaždin

5' Korner za Slaven Belupo nakon mini pritiska gostiju

3' Ispitivanje snaga na sredini terena