Varaždin 1930 slavio u Graberju protiv riječkog Zameta

HRS

Objavljeno: 18.12.2022. 08:38

Zadnja izmjena: 18.12.2022. 08:45

U Paket24 Premijer ligi, Ligi A, subota je donijela dvije utakmice i dva slavlja jako vrijedna domaćinima. U Metkoviću je “pala“ Dubrava, a u Varaždinu Zamet. Varaždin 1930 pobijedio je riječki Zamet 36:31 (18:14).

Varaždin 1930 i Zamet igrali su pogodak za pogotkom prvih 20. minuta što je značilo da su Riječani stigli s ozbiljnim namjerama. Međutim, kad više nisu mogli pratiti ritam domaćina, oni su to iskoristili pa su Varaždinci od 19. do 24. minuti napravili seriju od pet pogodaka i otišli na +5 (16:11). Bilo je jasno da će bodovi ostati u Varaždinu što se na kraju i dogodilo. Odličnu večer kod pobjednika imao je Matej Tači koji je s 10 pogodaka predvodio listu strijelaca. Toni Živković i Matija Perkov pak, bili su najraspoloženiji kod Zameta, svaki je postigao sedam pogodaka.