GRK VARAŽDIN 1930

Varaždin 1930 u posljednjim sekundama susreta u Poreču do prve pobjede

Objavljeno: 26.03.2022. 21:11

Zadnja izmjena: 26.03.2022. 21:21

U 5. kolu Lige za prvaka Paket24 Premijer lige momčad GRK Varaždin 1930 pobijedila je u Poreču istoimenu ekipu 22:23 (11:12).

Varaždinci su ovu gostujuću utakmicu ušli puno bolje nego u prijašnje susrete Lige za prvaka. Od početka su biti ekipa koja je diktirala tempo, a domaćini su ih pokušavali stići. nakon 5:5 u 16. minuti Varaždinci su vodili do kraja prvog dijela. Na odmor se otišlo minimalnom prednošću Varaždinaca 11:12.

Drugi dio počeo je u sličnom ritmu do 38. minute kada domaćini izjednačuju na 15:15 i prelaze u vidstvo 16:15, prvi puta nakon samog početka susreta. Igra se gol za gol do 58. minute kada je izjednačenje 21:21. U samoj završnici Varaždin 1930 bolji i spretniji i susret završava 22:23.

Ovom pobjedom Varaždin 1930 je preskočio Poreč i trenutno su predzadnji na prvenstvenoj ljestvici.