Varaždin – Bjelovar 5:1

Varaždin lako s Bjelovarčanima

Objavljeno: 13.08.2016. 20:56

Zadnja izmjena: 13.08.2016. 20:59

U svojoj petoj pripremnoj utakmici NK Varaždin konačno je pokazao svoju kvalitetu. U sasvim solidnoj nogometnoj predstavi svladao je trećeligaša Bjelovara s visokih 5:1, iako je prema prilikama pobjeda mogla biti i uvjerljivija.

Varaždin je nastupio bez Jerteca, koji je trenutno s obitelji na moru, i bez ozlijeđenog centarfora Kresingera, ali i takav je bio jednostavno prejak za Bjelovarčane koji, osim postignutog gola, nisu stvorili iole ozbiljniju priliku. Mumlek i Telebar u nastavku su dali priliku i mlađim igračima koju je najbolje iskoristio Domagoj Drožđek postigavši dva lijepa gola.

Varaždin – Bjelovar 5:1 (3:1)

Varaždin – stadion Varteksa. Gledatelja: 60. Sudac: Hirš (Varaždin). Crveni karton: Novoselec (Varaždin) 75. minuta.

Strijelci: 1:0 Šafarić (6 – 11m), 2:0 Mujanović (20), 2:1 Furmek (24), 3:1 Režić (33 – 11m), 4:1 Drožđek (50), 5:1 Drožđek (81).

Varaždin: Galoši, Sambolec, Jagačić, Režić, Srpak, Šafarić, Kolarić, Golubar, Oštrek, Vuk, Mujanović (Posavec, Šestak, Sinković, Conjar, Vukek, Modrić, Marić, Novoselec, Drožđek).

Bjelovar: Gavranović, Čupić, Majdandžić, Hajdarović, Nikolić, Tominac, Kozić, Ostrman, Furmek, Kuhar, Ivančić (Sokač, Kos, Šepoval, Šotola, Adžam, Cafu).