Varaždin na gostovanju kod Lokomotive ubilježio poraz od 3:1

Objavljeno: 31.07.2021. 18:01

Zadnja izmjena: 31.07.2021. 18:04

Prema rasporedu prjateljskih susreta, u sklopu priprema za Drugu HNL, NK Varaždin je danas prijepodne odigrao s usret s NK Lokomotiva u Zagrebu.

Varaždinci su na Kajzerici izgubili od Lokomotive rezultatom 3:1. S obzirom da je Lokomotiva sinoć igrala prvenstveni susret s Hrvatskim dragovoljcem, danas su priliku dobili igrači koji su do sada imali manju minutažu te juniori Lokomotive.

Svi golovi su postignuti u prvom poluvremenu. Prvi pogodak za vodstvo postigao je Artistico, novopridošli igrač iz talijanske Parme, izjednačenje za Varaždin postiže Šego. No, Hoxha je vratio prednost Lokomotivi, a za konačnih 3:1 postigao je Florutz pred kraj poluvremena.

Pred igračima NK Varaždin ponovo je tjedan intenzivnih priprema a u subotu, 7. kolovoza dogovoren je susret s ekipom Mladosti iz Ždralova.