NK VARAŽDIN

Varaždin nakon produžetaka u 1/8 finala Kupa HNS-a

Objavljeno: 22.09.2021. 18:20

Zadnja izmjena: 22.09.2021. 19:27

Nakon produžetaka nogometaši Varaždina uspjeli su se plasirati u 1/8 finala Kupa HNS-a u Sesvetama, rezultatom 2:3 (2:2).

Najprije je Varaždin poveo golom Domjanića u 3. minuti i šokirao domaćine. Međutim, pred kraj utakmice Sesvećani se vraćaju s dva pogotka u 76. i 83. minuti te prijete izbacivanjem Varaždina. Međutim, Varaždin uspijeva izjednačiti na 2:2, golom Igreca i ulazi se u produžetke. Gol odluke postiže Posavec u 106. minuti  i time se Varaždin plasirao među 16 najboljih hrvatskih nogometnih klubova u ovom natjecanju.

Novi trener Mario Kovačević očito je unio potrebnu živost u igru, što je na kraju rezultiralo i s tri postignuta gola. Sljedeći susret Varaždin igra u sklopu 7. kola Druge HNL ove nedjelje, 26. rujna u Solinu, te se ljubitelji varaždinskog nogometa nadaju da će se ovo dobro raspoloženje strijelaca nastaviti i tada.