NK VARAŽDIN

Varaždin se vraća s bodom nade iz Gorice

Objavljeno: 10.04.2021. 19:00

Zadnja izmjena: 10.04.2021. 19:10

Varaždin se vraća iz Gorice s osvojenim bodom nakon 0:0 u 28. kolu HT Prve lige. Nakon izjednačenog prvog poluvremena i dobro odigrane obrane u drugom dijelu Varaždinci su osvojili bod nade.

U prvom poluvremenu i Gorica i Varaždin iamli su svoje prilike ali ih nisu iskoristili. Gorica je prva zaprijetila na početku susreta iz kornera, Moro je pucao glavom a Varaždincisu loptu očistili s gol crte. Sredinom prvog dijela Varaždin ima svoju najveću priliku, Obregon je pucao s ruba šesnaesterca ali pogađa gredu.

Puno je manje uzbuđenja bilo u drugom poluvremenu. Kako se poluvrijeme  bližilo kraju, Varaždin se sve više okretao obrani i to je činio vrlo dobro. Na kraju Varaždin osvaja bod koji mu može puno koristiti na kraju jer su i dalje zgusnute ekipe na dnu prvenstvene ljestvice.