dobar posao u kini

Varaždin u finalu turnira u Kini! Sa šest pogodaka ''isprašili'' tajlandskog prvoligaša

Piše: Mateja Rak

Objavljeno: 12.12.2017. 19:02

Zadnja izmjena: 12.12.2017. 19:03

Uz čak šest golova u mreži novog tajlandskog prvoligaša Air Force Central FC, nogometaši Varaždina dominantno su se plasirali u finale međunarodnog turnira Yunnan International 2017 koji se odvija u gradu Mangshi u Kini.

Varaždin je protivničku obranu probio već u šestoj minuti kada Glavica bez problema sprema u mrežu tajlandske ekipe. Do povećanja vodstva stiže u 25.-oj minuti kada Jagačić poentira za vodstvo Varaždina rezultatom od 2:0. Za sljedeća dva pogotka  pobrinuo se Sačer, a nakon njega su zabijali još Erić i Drožđek.

Dominatnom pobjedom Varaždin je izborio finale u kojem u četvrtak u 9.30 po lokalnom vremu igra protiv malezijskog predstavnika UiTM F.C.