GRK VARAŽDIN 1930

Varaždinci drugu utakmicu zaredom gube u završnici

Objavljeno: 10.12.2022. 19:15

Zadnja izmjena: 10.12.2022. 19:28

U 13. kolu Paket24 Premijer lige, Lige A GRK Varaždin 1930 izgubio je susret u Zagrebu od momčadi Dubrave 32:31 (17:19).

Varaždinski rukometaši drugi susret zaredom gube u samoj završnici, nakon što su gotovo cijeli susret vodili. Nakon što su rukometaši Dubrave bili rezultatski bolji u prvim minutama susreta, do izjednačenja Varaždinci dolaze u 15. minuti na 10:10. Nakon nekoliko izjednačenja preuzimaju inicijativu i na odmor se odlazi s rezultatom 17:19.

Drugo poluvrijeme u 33. minuti Varaždinci vode 18:22 i kontroliraju susret. Tri minute kasnije vode 19:24, ali domaći rukometaši se ne predaju i polagano smanjuju prednost Varaždinaca. Tridesetak sekundi do kraja susreta Dubrava dolazi do izjednačenja 31:31 i četiri sekunde prije kraja postižu pobjednički gol za 32:31.

Varaždin 1930 tako je pao na predposljednje mjesto Paket24 Premijer lige, Lige A.