Varaždinci na Crazy Hill Trail 2022

Objavljeno: 28.03.2022. 07:43

Zadnja izmjena: 28.03.2022. 08:05

U Ludbregu je jučer u organizaciji vrijednih članova BSV-a Ludbreg održan tradicionalan Crazy Hill Trail 2022.

Po prekrasnom sunčanom vremenu sa starta je krenulo oko 350 trkača i trkačica koji su se mogli odlučiti za nastup u utrkama na 34 km, 16 km ili 10 km.

Prvo je startala utrka na 34 km, a nakon 2:36:18 ciljem je prvi protrčao Matija Meštrić (BK Maraton Beciklin) ispred slovenskog predstavnika Mateja Nidorfera (2:36:27) dok se 3. mjestom morao zadovoljiti Darko Rogina (AK Sljeme) u vremenu 2:43:57.

Zoran Križanić iz AK Varaždin otrčao je odličnu utrku u vremenu 2:46:34 što je ovaj put bilo dostatno za 4. mjesto. Tomislav Štriga bio je 6. u vremenu 3:01:33, a Dimitri Drumev bio je 7. s vremenom 3:09:26. Ostali članovi AK Varaždin postigli su sljedeće rezultate:

• 30. Hrvoje Rupčić – 3:39:44
  • 41. Andrej Zadravec – 3:50:15
  • 49. Tihomir Cenko – 3:57:47
  • 56. Dario Dilber – 4:07:02
  • 63. Mato Meštrić – 4:19:46

U ženskoj konkurenciji Ana Sajko osvojila je vrlo dobro 9. mjesto sa 4:07:05.

Utrku na 16 km uspješno je završilo najviše natjecatelja (149), a pobjedu je odnio Jurica Škrlec (AK Zabok) u vremenu 1:10:28. Na 2. mjesto plasirao se Krešimir Balaško (AK Svetice) u vremenu 1:12:22 dok se 3. mjestom morao zadovoljiti Josip Mijaković (BK Maraton Beciklin) – 1:13:34.

Najbolji od članova AK Varaždin bio je Tomislav Vertuš na 5. mjestu.

U ženskoj konkurenciji pobijedila je Anda Tomaš (AK Svetice ) u vremenu 1:30:03 ispred Alenke Horvat iz AK Varaždim, koja je opet istrčala odličnu utrku u vremenu 1:33:55 što je bilo dovoljno za 2. mjesto. Treće mjesto osvojila je Slovenka Marina Cor – 1:34:52.