GRK VARAŽDIN 1930

Varaždinci nastavili niz poraza i u Poreču

Objavljeno: 02.06.2021. 20:17

Zadnja izmjena: 02.06.2021. 20:30

U 6. kolu Lige za prvaka Paket24 Premijer lige rukometaši nastavili su niz poraza i upisali šesti. Poreč - Varaždin 1930 25:19 (14:11).

Varaždin 1930 poražen je u Poreču od istoimene ekipe. Kako je domaćinima ovaj meč bio potreban za planiranu treću poziciju, krenuli su od početka vrlo koncentrirano i poveli 3:0. Međutim Varaždinci se vraćaju u 12. minuti kada dostižu domaćine na 5:5 i čak dolaze u prednost 5:7. Nakon 9:9 u 23. minuti Poreč ipak privodi kraju poluvrijeme u svoju korist. Na odmor se odazi s rezultatom 14:11 za domaćine.

U drugom dijelu Poreč pokazuje da više želi pobjedu, koja mu je potrebna za treću poziciju, odmah iz PPD Zagreb i Nexe. Domaći održavaju prednost i postepeno i povećavaju rezultatsku prednost. U 54. minuti imaju plus devet razlike 25:16.