GRK VARAŽDIN 1930

Varaždinci ostvarili i drugu pobjedu na startu prvenstva

Objavljeno: 19.09.2021. 19:44

Zadnja izmjena: 19.09.2021. 19:58

U 2. kolu Paket24 Premijer lige, Lige B rukometaši GRK Varaždin 1930 pobijedili su ekipu Dubrovnika RKMH rezultatom 33:29 (16:12).

Varaždinski rukometaši odlično su ušli u novu sezonu s dvije pobjede. Iako ih prate ozljede i pripreme s nepotpunom momčadi, raspored i dvije domaće utakmice donijele su i potrebno samopouzdanje.

I večeras su dobro počeli utakmicu i vrlo brzo došli u vodstvo, tako da je u 13. minuti već bilo 7:3. Do kraja poluvremena održavali su tu prednost i na odmor se otišlo s rezultatom 16:12. Drugi dio utakmice ponovo su odlično otvorili Varaždinci i u 37. minuti su već na 22:13. Ta razlika bila je nedostižna za goste iz Dubrovnika i susret odlazi u korist Varaždina 1930 konačnim rezultatom 33:29.

Odličan je bio Sklepić koji je postigao 10 golova od 1o pokušaja, u strijelce su se upisali još Grubišić i Budinski s po 6 i Tači s 5 golova, zatim Trojko 2, a po jedan gol postigli su Mlakar, Puček, Kasap i Vidaček. Flajšman je skupio 4, a Herceg 7 obrana.

Prvenstvo se nastavlja 3. kolom, sljedećeg vikenda, kada Varaždinci putuju u Bjelovar.