nazad u gornji dio tablice

Varaždinci prekinuli 'post' i to pobjedom protiv Hajduka 2 u Splitu

Objavljeno: 10.10.2017. 17:38

Zadnja izmjena: 10.10.2017. 17:41

NK Varaždin je očito najbolji kad igra protiv najjačih - još bolje ako su u gostima. Tako su danas u Splitu protiv druge momčadi Hajduka izborili velikih 2:0 i vraćaju se u gornju polovicu tablice Druge HNL.

Golove za Varaždin su postigli Kabiru u 26. minuti te Jertec iz jedanaesterca u 72. minuti. Snimku Jertecevog pogotka možete vidjeti na službenom fejsu NK Varaždina. Ova pobjeda nakon 3 mršava remija Varaždin je dovela do trenutačno 5. mjesta sa 17 bodova iz 11 utakmica i minimalnom 11:10 pozitivom u golovima. Nije nemoguće da Varaždin nakon 11 kola i zadrži sada već solidno 5. mjesto. U subotu u goste dolazi Novigrad i eventualna pobjeda povećala bi šanse naših igrača u borbi za vrh Druge HNL.