GRK Varaždin 1930

Varaždinci remizirali s Ribolom i udaljili se od Lige za prvaka

Objavljeno: 13.11.2022. 19:40

Zadnja izmjena: 13.11.2022. 19:58

U susretu 9. kola Paket24 Premijer lige, Lige A između GRK Varaždin 1930 i RK Ribola Kaštela, koji je odigran u Varaždinu, konačni rezultat je bio 32:32 (17:19).

Ukratko prvi dio je rezultatski pripao gostima, aa drugi domaćim rukometašima tako da je realan remi i podjela bodova. Međutim, takav ishod udaljio je Varaždince još više od željenog cilja - Lige za prvaka.

U prvom poluvremenu igralo se izjednačeno do 15. minute i rezultata 9:9, onda je momčad riboje u narednih pet minuta stigla na 10:13. U 24. minuti je 11:14, te dvije minute kasnije 12:16, da bi poluvrijeme završilo 17:19.

U drugom dijelu Varaždinci već na samom početku izjednačavaju na 19:19 i susret kreće ispočetka. Gosti tek u 42. minuti dolaze na +2 pri rezultatu 23:25. Ali se sve vraća u egal na 26:26, a pet minuta prije kraja Varaždinci preokreću rezultat i vode 31:29. Gosti ih sustižu za minutu i pol na 31:31, te do kraja obje momčadi postižu po jedna zgoditak te susret završava 32:32.