GRK VARAŽDIN 1930

Varaždinci samouvjereno koračaju prema Ligi za prvaka

Objavljeno: 27.02.2021. 19:41

Zadnja izmjena: 27.02.2021. 19:56

U 16. kolu Paket24 Premijer lige GRK Varaždin 1930 pobijedio je ekipu RK Spačva Vinkovci 33:23 (18:10).

Varaždinski rukometaši silovito su krenuli u susret i već su u 9. minuti vodili 6:1, te gostima nisu dozvolili da utakmicu dovedu u egal. Do kraja poluvremena prednost se povećavala i na odmor su otili s rezultatom 18:10.

U nastavku susreta nije bilo puno iznenađenja i Varaždinci su pokazali kako su s razlohom u vrhu prvenstvene ljestvice, dok su gosti iz Vinkovaca na predzadnjem mjestu. Ovom pobjedom Varaždinci su napravili veliki korak prema Ligi za prvaka.

Najefikasniji u redovima Varaždinaca bio je Grubišić sa šest pogodaka, zatim Budinski s pet, te Trojko, Šestak i Visaček s po tri, Divjak, Čelić, Mihaljević i Tači postigi su dva dok su Šagi i Vinceg postigli po jedan pogodak.