GRK VARAŽDIN 1930

Varaždinci u Trogiru u posljednjim sekundama do pobjede

Objavljeno: 30.10.2021. 20:20

Zadnja izmjena: 30.10.2021. 20:37

Izuzetno važan susret za GRK Varaždin 1930 u 8. kolu Paket24 Premijer lige, Lige B protiv ekipe Trogira u derbiju začelja. Varaždin 1930 nakon ostavke trenera Damira Turkovića prvi puta vodi Emerik Žnidarić, što je dodatno opterećivalo ovaj susret. Pobjeda je ostvarena u posljednjim sekundama rezultatom 26:27, iako je na poluvremenu bilo 11:15.

Nakon početnog ispitivanja snaga u 8. minuti je još 3:3, a u 11. rezultat je 3:6. U 16. minuti Varaždinci imaju +4 i rezultat je 6:10 i polagano održavaju taj rezultat do kraja poluvremena. Na odmor se odlazi s rezultatom 11:15.

U drugom dijelu rukometaši Trogira pokušavaju stići Varaždince ali im to ne polazi za rukom. Međutim, prednost Varaždina 1930 polagano se "topi" i u najnezgodnijem trenutku, minuti i dvadesetak sekundi prije kraja na semaforu je rezultat 26:26. Novi trener Varaždina 1930 Žnidarić uzima time out i smiruje ekipu te već u sljedećem napadu Grubišić postiže gol za konačnih 26:27.

Najefikasniji u redovima GRK Varaždin 1930 bio je Budinski sa 6 golova, slijede Sklepić s 5, Vidaček 4, Trojko i Grubišić 3, zatim Marčec i Tači 2, te Divjak i Kasap 1. Tin Herceg skupio je 13 obrana.