GRK VARAŽDIN 1930

Varaždinci zaokružili Ligu za prvaka s deset poraza

Objavljeno: 16.06.2021. 20:21

Zadnja izmjena: 16.06.2021. 20:28

Nakon nepunih devet mjeseci u nikad težim i zahtjevnijim uvjetima, Paket24 Premijer liga – Liga za prvaka stigla je do samog kraja. Prvak je bio službeno poznat i prije posljednje runde, a to je PPD Zagreb, te drugoplasirani također, a to ej ekipa Nexe. Tek se vodila bitka za treću i četvrtu poziciju, jer su dva mjesta koja vode u Europu.

GRK Varaždin 1930 nije bio niti u jednoj od tih kombinacija nakon devet izgubljenih susreta Lige za prvaka u poslejdnjem 10. kolu dočekao je ekipu zagrebačke Dubrave.

Nakon početnog ispitivanja snaga Zagrepčani stvaraju prvu osjetniju prednost u 11. minuti kada je rezultat 4:9 za Dubravu. Na odmor se odlazi s rezultatom 10:15.

U drugom dijelu Varaždinci se ne predaju i u odličnoj predstavi na početku drugog poluvremena dolaze do izjednačenja u 41. minuti 17:17. U 45. minuti je poslejdnje izjednačenje 20:20, kada Zagrepčani, kojima pobjeda donosi nadu za Europu, ponovo prelaze u vodstvo. Ono sada iznosi dva ili tri gola ali ih održava uvijek u prednosti.