ŽRK KOKA

Varaždinke izgubile od Umaga u samoj završnici susreta

Objavljeno: 13.02.2021. 19:14

Zadnja izmjena: 13.02.2021. 19:38

U 14. kolu 1. HRL za žene jedna od najiščekivanijih utakmica bila je ona Koke i Umaga. Nažalost Varaždinke nisu izdržale u završnici i gošće odnose bodove. Susret je završio rezultatom 23:24 (14:11).

Varaždinkama je trebala pobjeda za priključak u gornji dio prvenstvene ljestvice, dok su gošće u samom vrhu i željele su zadržati drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Nakon početnog izjednačenog rezultata Varaždinke su se odvojile i povele već u ranom dijelu susreta. U 17. minuti bilo je 10:6 da bi do kraja polovremena održavale tu raliku i na odmor otišle s rezultatom 14:11.

U drugi dio gošće iz Istre ulšle su s jasnom namjerom da preokrenu rezultat i već u 37. minuti rezultat je izjednačen 15:15. Varaždinke se ne predaju i igra se skoro gol za gol do 53. minute kada je rezultat na semaforu bio 21:21. Gošće koncentriranije ulaze u završnicu i susret završava rezultatom 23:24, te bodovi odlaze u Umag.