Varaždinke nisu dozvolile iznenađenje u Trogiru

Objavljeno: 23.10.2021. 20:21

Zadnja izmjena: 23.10.2021. 20:38

U 7. kolu 1. HRL za žene rukometašice Koke nisu dozvolile iznenađenje i uvjerljivo slavile protiv ekipe Trogir 58.

Susret je počeo dominacijom Varaždinki, koje su krenule serijom od 4:0. Domaće uzvražaju ali tek rezultatom 3:5, a Koka nastavlja puniti mrežu domaćih rukometašica. U 23. minuti je već 6:12, a do kraja poluvremena rukometašice Trogira malo smanjuju ovu prednost i na odmor se odlazi s rezultatom 9:13.

U nastavku Koka se vraća na +6 i u 34. minuti odlaze na 10:16. U 45. minuti već je +10 i rezultat na semaforu je 14:24. Pitanje pobjednika odavno je bilo riješeno, tada je bilo samo pitanje s kojom gol razlikom će završiti susret, tako je u 51. minuti već bilo 16:29. Do kraja susreta prednost varaždinskih rukometašica još se povećavala i susret je završen rezultatom 21:33.