ŽRK KOKA

Varaždinke ostale i dalje nepobijeđene

Objavljeno: 25.09.2021. 18:40

Zadnja izmjena: 25.09.2021. 18:43

U 2. kolu 1. HRL za žene rukometašice varaždinske Koke, na svom su parketu pobijedile ekipu Sesveta 28:27 (14:13).

Kako su Varaždinke u pripremnom razdoblju odigrale susret sa Sesvećankama, znalo se da će ovo biti napeta i neizvjesna utakmica.

Gošće su iznenadile na početku susreta i povele u 9. minuti 2:6, Varaždinke tek u 23. minuti dolaze do izjednačenja 9:9 i od tada pa do kraja prvog dijela igra se dosta izjednačeno. na odmor se odlazi s minimalnom prednošću Koke od 14:13.

Početak drugog dijela pripada domaćim rukometašicama koje rade razliku i u 34. minuti je 17:13. Međutim, gošće se ubrzo vraćaju i igra se gol za gol. Na kraju ipak spretnije Varaždinke dolaze do pobjede 28:27.

Najefikasnija igračica u redovima Koke bila je Dežić s 8 golova, a slijedile su je Jalušić i Car s po 6, Kuzminski, Filipović i Domjan s po 2, te Perić i Ljubić s po 1 gol.