ŽRK KOKA

Varaždinke poražene u Bjelovaru na startu sezone

Objavljeno: 10.09.2022. 19:33

Zadnja izmjena: 10.09.2022. 19:57

U 1. kolu HRL za žene rukometašice ŽRK Koka gostovale su u Bjelovau kod istoimene ekipe. Susret je završio pobjedom domaćih rukometašica 31:24 (16:12).

Do 9. minute igralo se izjednačeno 3:3 i nakon toga Bjelovarčanke odlaze na 5:3, a u 14. minuti je 8:4. Varaždinke pokušavaju dostići domaću prednost i u 23. minuti je ponovo izjednačeno 10:10. Do kraja prvog dijela ipak su domaće rukometašice došle do prednosti i na odmor se odlazi s rezultatom 16:12.

U drugom dijelu igačice Bjelovara održavaju prednost, a tek u 50. minuti je -3 24:21. Do kraja utakmice više nije bilo prostora za gošće, već domaće rukometašice povećavaju prednost i pobjeđuju 31:24.

Najefikasnije kod Varaždinki bile su Krajpl i Jandrašić s po 5 golova, Laptoš 3, te Rogina, Pifar i Resman po 2 gola, a po jedan su upisale Markulinčić i Filipović.