ŽRK KOKA - ŽRK DUGO SELO 55

Varaždinke teško ostvarile toliko željenu pobjedu

Objavljeno: 30.01.2021. 18:44

Zadnja izmjena: 30.01.2021. 18:56

U 11. kolu 1. HRL za žene ekipa ŽRK Koka pobijedila je u Areni Varaždin ekipu ŽRK Dugo Selo 55 27:26 (16:12).

Kao što su i najavljivale varaždinske rukometašice ostvarile su željenu pobjedu na svom terenu. Međutim, do pobjede su došle teže nego što su očekivale.

Početak susreta pripao je Varaždinkama, koje su vodile i do pet pogodaka prednosti. Na odmor se otišlo rezultatom 16:12. U drugom dijelu gošće pritišću i deset minuta prije kraja susreta rezultat je u egalu 22:22. Tada počinje uzbudljiva završnica i u 58. minuti je ponovo izjednačeno 25:25. Ali, u završnici domaće rukometašice su ipak pokazale dovoljno koncentracije u igri te osvajaju dragocjena dva boda, rezultatom 27:26.

Najviše golova za ŽRK Koka postigla je Jalušić s osam pogodaka, zatim Mrazović šest, te po četiri Furjan i Car.