ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Varaždinke uspješne u Sesvetama i s novim bodovima hvataju priključak s vodećim ekipama

Objavljeno: 24.10.2020. 19:18

Zadnja izmjena: 25.10.2020. 11:40

U 4. kolu 1. HRK za žene rukometašice varaždinske Koke ostvarile su pobjedu na gostovanju u Sesvetama 22:29. Tom pobjedom Koka se trenutno nalazi na petom mjestu prvenstvene ljestvice.

U Sesvetama sve je dobro krenulo za igračice Koke, od prve minute bile su u vodstvu. Osi mm izjednačenja 5:5 u 12. minuti rezultat je stalno na strani Varaždinki. Na poluvrijeme se odlazi s rezultaom 9:15.

U drugom poluvremenu rukometašice Koke rutinski održavaju prednost i utakmicu završavaju rezutatom 22:29 i sovajanjem važnih prvenstvenih bodova. Najefikasnija u redovima Koke bila je Katarina Mrazović s postignuti sedam golova, a slijedile su je s četiri pogotka Jalušić, Rogina, Ljubić i M. Mrazović. Odlična je na golu bila Bešen sa čak 23 obrane, a dvije je dodala i Šopar.