Varaždinske rukometašice protiv Osječanki izgubile susret u samom finišu

Objavljeno: 11.04.2015. 19:35

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Rukometašice Koke u vrlo neizvjesnoj utakmici u sklopu 22. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene u Osijeku doživjele su minimalan poraz od istoimenog domaćina rezultatom 25:24.

Osječanke su bolje otvorile subotnji susret i u petoj minuti imale prednost od 3:1. Kokice su se ubrzo vratile, izjednačile i minimalnu prednost preselile na svoju stranu. Održavale su je do odmora, a prvi dio završio je 12:13. Do 45. minute varaždinska ekipa je održavala razliku, no u sljedeće dvije minute Osječanke su mini serijom 2:0 prešle u vodstvo.

Domaće rukometašice održavale su je do kraja susreta i koncentrirano susret privele kraju. Završilo je 25:24.

Najraspoloženija u varaždinskim redovima bila je Ivana Dežić s 12 postignutih pogodaka, a solidna je bila i Janja Golubić na vratima skupivši 12 obrana.

U sljedećem kolu rukometašice Nevena Hrupeca ugošćuju Lokomotivu.