ŽRK KOKA

Varaždinske rukometašice nisu dozvolile iznenađenje protiv Zeline

Objavljeno: 07.05.2022. 22:00

Zadnja izmjena: 07.05.2022. 22:30

Varaždinske rukometašice ŽRK Koka pobijedile su uvjerljivo ekipu ŽRK Zelina u Gradskoj sportskoj dvorani Varaždin u 2 utakmici 27. kola 1. HRL za žene, rezultatom 37:22 (17:10).

Od samog početka susreta rukometašice Koke nisu pružile šansu gošćama da povedu. U 4. minuti je bilo 2:0, u 7. minuti 4:2, u 11. minuti 7:2 i tako do kraja poluvremena se nakupila razlika odd sedam golova. Na odmor se otišlo pri rezultatu 17:10.

U nastavku susreta varaždinske rukometašice nisu dozvolile rukometašicma Zeline da im se približe, pa se rezultat još povećavao. U 41. minuti je 23:14, pa je pitanje pobjednica riješeno. Međutim, efikasnost nije pala pa je krajnji rezultat završio na plus 15, ukupnim rezultatom 37:22.