Objavljeno: 17.06.2019. 11:37

Zadnja izmjena: 17.06.2019. 11:41

Članovi Brdsko biciklističkog kluba ASI nastupili su na maratonskoj utrci XCM Terezijaner u Bjelovaru.

Maraton se održava u sklopu velike bjelovarske manifestacije Terezijana, zbog čega je cijeli centar grada bio jedna velika pozornica s različitim temama. Članovi BBK ASI i ovaj puta su bili vrlo uspješni u jakoj konkurenciji.

Duža staza od 70 km i 1650 metara bila je prihvatljiva samo iskusnim vozačima, te su na njoj sudjelovali Vjeran Kostović i Tomislav Kelemen. Oni su utrku završili na 10. i 12. mjestu u kategoriji M2.

Na kratkoj stazi od 48km i 720 metara uspona natjecali su se ostali članovi BBK ASI. Denis Bogović i Patrik Bogović osvojili su 4. i 5. mjestou konkurenciji čak 150 natjecatelja.