hvalevrijedni sportski rezultati

Varaždinski plivački juniori vratili se iz Čakovca s bogatim ulovom medalja

Objavljeno: 29.11.2016. 09:44

Zadnja izmjena: 29.11.2016. 09:48

Na subotnjem plivačkom memorijalu "Anto Dragić" (bivši Božićni miting) u Čakovcu Plivački klub Varaždin je nastupio s 18 natjecatelja i osvojio čak 14 medalja u konkurenciji 230 natjecatelja iz 11 hrvatskih i 1 slovenskog kluba.

Najviše medalja osvojio je Karlo Hajdinjak: šest medalja iz isto toliko nastupa, 1 zlato, 3 srebra i 2 bronce, pritom isplivavši i dva osobna rekorda. Petra Švetak je osvojila tri medalje - po jedno zlato, srebro i broncu, kao i jedno četvrto mjesto. Medalje su još osvojili Jakov Igrec (zlato i broncu), Lovro Pintarić (srebro), Nikola Ključarić (srebro) i Anamaria Cmrečak (broncu). Dobar dio plivača PK Varaždin je postigao svoje osobne rekorde, a nastupili su i u dvije štafetne utrke.