GRK VARAŽDIN 1930

Varaždinski rukometaši do remija u Bjelovaru

Objavljeno: 26.09.2021. 08:09

Zadnja izmjena: 26.09.2021. 08:19

U 3. kolu Pakret24 Premijer lige, Lige B GRK Varaždin 1930 izborio je remi u Bjelovaru protiv istoimene ekipe. Konačar rezultat bio je 29:29 (14:13).

U izrazito izjednačemom susretu domaćini iz Bjelovara ptvi puta su došli do dva gola prednosti tek u 27. minuti susreta, dok su na odmor otišlo sam s jednim golom prednosti 14:13.

Dugo poluvrijeme prošlo je u sličnom ritmu. Varaždinci stižu do izjednačenja 16:16 u 35. minuti i ponovo se igra gol za gol. Sada Varaždnvi dolaze do dva gola prednosti u 52. minuti kada je bilo 24:26, ali se domaći rukometaši vraćaju i na kraju je rezultat 29:29 i podjela bodova.

Najefikasniji u redovima Varaždina 1930 bio je Trojko sa 7 golova, a slijede Grubišić sa 6, Budinski i Tači s po 4, Vidaček i Sklepić s po 3 te Šagij i Kasap s po jednim golom.