GRK Varaždin 1930

Varaždinski rukometaši kod Zameta stigli do druge pobjede u Ligi za prvaka

Objavljeno: 21.04.2016. 08:12

Zadnja izmjena: 21.04.2016. 08:19

Nakon pobjede u prvom kolu Lige za prvaka protiv Dubrave, rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždina 1930 stigli su i do pobjede kod Zameta rezultatom 32:26.

Varaždinski rukometaši već u desetoj minuti imali su prednost od 4:1, a do 15. minute odlijepili su plus pet (3:8). Ipak riječki rukometaši sustigli su prednost Varaždinaca pa se na odmor otišlo rezultatom 14:14.

U drugom poluvremenu ponovo su Dabrovi bili bolja momčad i serijom 5:0 do 40. minute odlijepili se na 21:16. U jednom trenutku imali su i osam golova prednosti, no završilo je 32:26.

Najraspoloženiji u momčadi Vladimira Vujovića bio je Martin Marčeca sa sedam golova, dok su Marin Šipić i Kevin Lind dodali po pet pogodaka.

U sljedećem kolu Varaždinci bi u subotu trebali ugostiti PPD Zagreb, no ta se utakmica neće odigrati u subotu budući da Zagrepčani igraju utakmicu četvrtfinala Lige prvaka protiv PSG-a.