GRK VARAŽDIN 1930

Varaždinski rukometaši izgubili u Sesvetama

Objavljeno: 10.10.2021. 20:51

Zadnja izmjena: 10.10.2021. 20:53

GRK Varaždin 1930 u Sesvetama je odigrao susret, s istoimenim klubom, 5. kola Paket24 Prelijer lige, Lige B i izgubio rezultatom 32:23 (15:12).

U suret su obje momčadi ušele izjednačeno do 11. minute kada je bilo 5:2, nakon toga domaći rukometaši Sesveta polagano prelaze u vodstvo s nekoliko golova prednosti. Tako i poluvrijeme završava rezultaom 15:12.

U drugom dijelu domaći krenu sa serijom 4:0 i u 37. minuti rezultat je 19:12. Tijekom poluvremena domaći su još nekoliko puta mapravili sličnu seriju i Varaždinci se više nisu mogli vratiti u susret. Konačeni rezultat bio je 32:23.

Najefikasniji među Varaždincima bili su Sklepić i Tači sa po pet golova, a zatim slijedi Vidaček sa četiri, Grubišić s tri, te Budinski s dva, a jedan gol postigli su Herceg, Trojko, Tompić i Marčec.

Varaždin 1930 je tako ostao na pet osvojenih bodova i nalazi se na 5. mjestu prvenstvene ljestvice.