GRK VARAŽDIN 1930

Varaždinski rukometaši ostvarili važnu pobjedu nad ekipom Zameta

Objavljeno: 06.02.2021. 21:21

Zadnja izmjena: 06.02.2021. 22:00

U 13. kolu Paket24 Premijer lige GRK Varaždin 1930 na svom parketu pobijedio je RK Zamet 27:26 (12:13).

Prvo poluvrijeme proteklo je rezultatski izjednačeno, a na odmor se otišlo s jednim golom prednosti za riječke rukometaše. U nastavak susreta Varaždinci kreću puno bolje. Odmah preokreću rezultat i u 35. minuti već vode 16:13. U nastavku drugog poluvremena Varaždinci održavaju prednost, a Riječani ih pokušavaju sustići. U samoj završnici susreta, u 56. minuti Zamet dolazi do izjednačenja 26:26. U posljednjim trenucima susreta Varaždinci su koncentriraniji i u napadu i u obrani i pobjeđuju 27:26.

GRK Varaždin 1930 trenutno je na drugom mjestu prvenstvene ljestvice s 18 bodova, iza ekipe Poreča koji ima dva boda više.