GRK VARAŽDIN 1930

Varaždinski rukometaši poraženi i u Sesvetama

Objavljeno: 10.04.2022. 20:50

Zadnja izmjena: 10.04.2022. 21:02

U 7. kolu Lige za prvaka, Paket24 Premijer lige GRK Varaždin 1930 upisao je šesti poraz. U Sesvetama su rukometaši istoimenog kluba slavili nad Varaždincima 38:24 (18:17).

U prvom poluvremenu rukometaši GRK Varaždin 1930 još su uspijevali parirati Sesvećanima. Igralo se dosta izjednačeno, a čak je i Varaždin 1930 vodio u 16. minuti 7:9. Međutim, nakon 17. minute i rezultata 9:9 domaći rade prednost do 28. minute i 15:15. Na odmor se odlazi s minimalnom prednosti domaćina 18:17.

U drugom dijelu totalni pad varaždinskih rukometaša i Sesvećani dominiraju utakmicom. U 40. minuti je 24:18 za domaće rukometaše, u 44. minuti je već nedostižnih 28:20. Sesvete do kraja kontrolira utakmicu, koja završava rezutatom 38:24.

Varaždin 1930 tako i dalje ostaje na posljednjem mjestu prvenstvene ljestvice.